Ochrona na miarę

Aktualności

 • 28.06 2020
  Święto Marynarki Wojennej
  Z okazji Święta Marynarki Wojennej życzymy wszystkim tym, którzy służą pod biało-czerwoną banderą wszystkiego, co najlepsze, dobrego zdrowia i szczęścia. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w bezpieczeństwo naszej Ojczyzny. Życzymy samych sukcesów w służbie, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech poczucie dobrze wypełnionego obowiązku wobec Ojczyzny będzie źródłem Waszej dumy i powszechnego uznania.
  czytaj więcej
 • 17.06 2020
  Święto Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych
  Z okazji Święta Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, codziennych radości, dobrego zdrowia i satysfakcji z pełnionej służby. Niech Wasza odpowiedzialna i ciężka służba będzie źródłem dumy i powszechnego szacunku.

  czytaj więcej
 • 13.06 2020
  Święto Żandarmerii Wojskowej
  Z okazji Święta Żandarmerii Wojskowej wszystkim Żołnierzom oraz Pracownikom Żandarmerii Wojskowej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, sukcesów zawodowych i pomyślności w życiu osobistym. Niech Wasza codzienna służba znaczona będzie sukcesami i satysfakcją z pełnionych obowiązków. 
  czytaj więcej
 • 12.06 2020
  Święto Służby Ochrony Państwa
  Z okazji Święta Służby Ochrony Państwa Życzymy wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom cywilnym Wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, sukcesów, dobrego zdrowia i radości. Niech Wasza trudna i odpowiedzialna służba wobec naszego Państwa będzie symbolem uznania, godności i dumy.
  czytaj więcej
 • 10.06 2020
  Święto Centrum Operacji Powietrznych
  Z okazji Święta Centrum Operacji Powietrznych składamy wszystkim Żołnierzom i Pracownikom cywilnym najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów w służbie i dobrego zdrowia. Niech Wasz trud i wysiłek poświęcony dla obronności naszego kraju będzie powodem do dumy i powszechnego uznania.
   
  czytaj więcej
 • 05.06 2020
  Hełmy z Maskpolu dla Wojsk Obrony Terytorialnej
  Hełmy z Maskpolu dla Wojsk Obrony Terytorialnej
   
  Ministerstwo Obrony Narodowej złożyło zamówienie na dostawę dla Wojsk Obrony Terytorialnej 50 tys. hełmów kompozytowych produkowanych przez PSO Maskpol S.A.. Umowa zostanie zrealizowana w latach 2020-2023.
  czytaj więcej
 • 05.06 2020
  Święto Wojsk Chemicznych
  Z okazji Święta Wojsk Chemicznych składamy wszystkim Żołnierzom i Pracownikom administracyjnym najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania za Waszą pracę. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w bezpieczeństwo naszej Ojczyzny. Życzymy dobrego zdrowia, wspaniałych sukcesów w służbie, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech poczucie dobrze wypełnionego obowiązku wobec Ojczyzny będzie źródłem Waszej dumy i satysfakcji.
  czytaj więcej
 • 29.05 2020
  Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa
  Z okazji Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa składamy wszystkim Weteranom najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za Waszą żołnierską misję, za Wasz trud i poświęcenie. Niech poczucie dobrze wypełnionego obowiązku wobec Ojczyzny będzie źródłem Waszej siły, dumy i satysfakcji.

  czytaj więcej
 • 27.05 2020
  PSO MASKPOL S.A. zwielokrotnił moce produkcyjne
  Od początku roku Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. wyprodukowało i dostarczyło blisko 280 tysięcy sztuk sprzętu ochrony indywidualnej. Wśród asortymentu spółki znajduje się sprzęt chroniący drogi oddechowe (maski/półmaski), wzrok (gogle) oraz skórę (kombinezony). Odbiorcami produktów są zarówno instytucje rządowe, jednostki podległe MON i MSWiA, jak również służby zabezpieczenia medycznego i klienci komercyjni.

  czytaj więcej
 • 27.05 2020
  Święto 6. Batalionu Powietrznodesantowego im. gen. dyw. Edwina Rozłubirskiego w Gliwicach
  Z okazji przypadającego dzisiaj Święta 6. Batalionu Powietrznodesantowego im. gen. dyw. Edwina Rozłubirskiego w Gliwicach składamy na ręce Dowódcy Pana ppłk Kamila Sworackiego oraz wszystkich żołnierzy i pracowników 6. Batalionu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, a także sukcesów w służbie. Niech Wasz trud i wysiłek poświęcony dla obronności naszego kraju będzie powodem do dumy i powszechnego uznania.

  czytaj więcej