SENIOR MANAGER – RYNEK ODZIEŻY WOJSKOWEJ UE/NATO

Zakres obowiązków:

  1. Aktywne budowanie sprzedaży na rynki państwa UE/NATO.
  2. Profesjonalna obsługa klientów, doradztwo w zakresie oferowanych produktów.
  3. Negocjowanie umów z klientami.
  4. Nadzór nad realizacją umów.
  5. Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych.
  6. Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych, sporządzanie zestawień handlowych i raportów.
  7. Analiza wymagań Zamawiającego (armie UE/NATO, NATO, jednostki podległe MSW) oraz przygotowanie ofert handlowych.

Wymagania:

  1. Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku sprzedawcy (wymagane doświadczenie w sektorze zbrojeniowym).
  2. Znajomość rynku odzieży wojskowe UE.
  3. Biegła znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego.
  4. Prawo jazdy kat. „ B „
  5. Wysoki poziom kompetencji sprzedażowych.
  6. Doskonała organizacja pracy i umiejętność współpracy zespołowej.
  7. Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.
  8. Gotowość do podróży służbowych.
  9. Odpowiedzialność i rzetelność.
  10. Kreatywność w działaniu oraz umiejętność podejmowania inicjatyw.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS, system premiowy i motywacyjny).

Zgłoszenia kandydatur należy składać w wersji elektronicznej na adres email: rekrutacja@maskpol.com.pl, w tytule maila wpisując: SENIOR MANAGER – RYNEK ODZIEŻY WOJSKOWEJ UE/NATO

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.