REFERENT DS. SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

  1. Bezpośredni kontakt z klientem, zdobywanie nowych kontaktów handlowych oraz przygotowywanie ofert.
  2. Wystawianie dokumentów handlowych oraz odpowiedzialność za dokumentacją prowadzoną zgodnie z procedurami.
  3. Monitorowanie na bieżąco stron Zamówień Publicznych i wyszukiwanie ogłoszeń dotyczących produktów PSO „MASKPOL” S.A.
  4. Analiza wymagań Zamawiającego oraz przygotowanie ofert handlowych w postępowaniach ogłoszonych m.in. w oparciu o ustawę o Zamówienia Publiczne.
  5. Nadzór nad terminową realizacją zamówień.
  6. Znajomość produkowanych przez PSO „MASKPOL” S.A. wyrobów oraz znajomość ofert konkurencji.
  7. Wykonywanie obowiązków w oparciu o obowiązujące w Spółce procedury i regulacje wewnętrzne.
  8. Prowadzenie ewidencji obrotu specjalnego.
  9. Sporządzanie zestawień handlowych i raportów.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Znajomość pakietu MS Office.
  3. Zaświadczenie o niekaralności.
  4. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.
  5. Odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie.
  6. Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  7. Systematyczność.
  8. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS, premie).