REFERENT DS. CONTROLLINGU

Zakres obowiązków:

  1. Uczestniczenie w procesie przygotowania budżetu rocznego.
  2. Bieżące monitorowanie wykonania budżetów.
  3. Uczestniczenie w miesięcznym raportowaniu.
  4. Prowadzenie wewnętrznej kontroli MPK.
  5. Przygotowywanie raportów i analiz ekonomiczno-finansowych cyklicznych i ad-hoc.
  6. Planowanie i kontrola bieżących przepływów pieniężnych.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, rachunkowość, ekonomia).
  2. Bardzo dobra znajomość programu Excel. – Warunek konieczny.
  3. Umiejętność dobrej organizacji pracy, kreatywność.
  4. Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków.
  5. Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  6. Zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

 Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS, premie).
  4. Pracę w przyjaznej atmosferze.

Zgłoszenia kandydatur należy składać w wersji elektronicznej na adres email: rekrutacja@maskpol.com.pl, w tytule maila wpisując: REFERENT DS. CONTROLLINGU.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.