Ochrona na miarę

Ogłoszenia

 • OGŁOSZENIE NR 004/2019 O SPRZEDAŻY ZAPASÓW.
  Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. z siedzibą w Konieczkach (42 – 140 Panki), stosując zasadę konkurencyjności, informuje o sprzedaży nadmiernych zapasów materiałów, towarów i wyrobów gotowych, przekraczających potrzeby Spółki (dalej: „Materiały”) oraz zaprasza do złożenia ofert. Postępowanie nie jest prowadzone w oparciu o przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych.
  czytaj wiecej
 • OGŁOSZENIE NR 003/2019 O SPRZEDAŻY ZAPASÓW
  Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. z siedzibą w Konieczkach informuje o sprzedaży nadmiernych zapasów materiałów, towarów i wyrobów gotowych. Przedmiotem sprzedaży jest SZAFA KSZ-01-00.
  czytaj wiecej
 • OGŁOSZENIE NR 002/2019 O SPRZEDAŻY ZAPASÓW
  Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. z siedzibą w Konieczkach informuje o sprzedaży nadmiernych zapasów materiałów, towarów i wyrobów gotowych. Przedmiotem sprzedaży jest TKANINA ARAMIDOWA  CT 714-V-GREAT SZER.160CM.
  czytaj wiecej
 • Zmiany w składzie Rady Nadzorczej
  Działając na podstawie par. 24 ust.1 Statutu Spółki Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. z siedzibą w Konieczkach, PCO S.A. powołuje z dniem 28 sierpnia 2018 roku Pana Dominika Gerbszt do składu Rady Nadzorczej Spółki Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. z siedzibą w Konieczkach.
  czytaj wiecej
 • Zmiany w składzie Rady Nadzorczej
  Z dniem 15.01.2018 roku Zarząd PCO S.A. działając na podstawie par. 24 ust.1 Statutu Spółki Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. z siedzibą w Konieczkach odwołuje Pana Ryszarda Kardasza ze składu Rady Nadzorczej Spółki Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. z siedzibą w Konieczkach.
  czytaj wiecej