SPECJALISTA DS. INWESTYCJI I REMONTÓW

Zakres obowiązków:
  • Nadzór i zarządzanie realizacją inwestycji zgodnie z metodyką zarządzania projektami, poszukiwanie rozwiązań optymalizujących koszty inwestycji, nadzór nad procesami projektowania i budowy.
  • Analiza i ocena projektów inwestycyjnych pod względem zgodności z umową oraz właściwymi przepisami.
  • Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami, wykonawcami, biurami projektowymi, architektami.
  • Udział w pracach komisji przetargowych, opiniowanie Opisów Przedmiotu Zamówienia, Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, umów.
  • Nadzór nad wykonaniem umów o prace projektowe, roboty dodatkowe, usługi nadzoru lub inne niezbędne do realizacji zadania inwestycyjnego w zakresie terminowym, technicznym, formalno - prawnym i finansowym.
  • Raportowanie w zakresie prowadzonych inwestycji.
  • Koordynowanie spotkań prowadzonych w ramach inwestycji.
  • Nadzór nad poprawnością i właściwym obiegiem dokumentów inwestycyjnych.
  • Kształtowanie dobrego wizerunku Spółki.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub pokrewne.
  • Doświadczenie w realizacji prowadzenia projektów inwestycyjnych.
  • Umiejętności przygotowywania budżetów prowadzonych inwestycji oraz prowadzenia rozliczeń.
  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej komunikacji.
  • Otwartość na poznawanie nowych klientów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowe benefity - karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie.

Zgłoszenia kandydatur, należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@maskpol.com.pl w tytule e-maila wpisując: Specjalista ds. inwestycji i remontów.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.