MECHANIK MASZYN DO SZYCIA

Zakres obowiązków:

  1. Analiza stanu technicznego maszyn do szycia.
  2. Wykonywanie bieżących napraw, regulacji, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesach szwalniczych.
  3. Umiejętność usuwania usterek technicznych oraz wykonywanie regulacji elementów roboczych i modułów sterowniczych.
  4. Ocena zużycia podzespołów maszyn i urządzeń szwalniczych.
  5. Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne.
  6. Wykonywanie przeglądów technicznych.

Wymagania:

  1. Wykształcenie kierunkowe zawodowe, (preferowane średnie).
  2. Doświadczenie zawodowe min. 3 lata.
  3. Dobra znajomość mechaniki, budowy i zasady działania maszyn i urządzeń szwalniczych.
  4. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  5. Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  6. Samodzielność oraz zaangażowanie.

 Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Praca zmianowa.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego.
  4. Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS, system premiowy i motywacyjny).

Zgłoszenia kandydatur należy składać w wersji elektronicznej na adres email: rekrutacja@maskpol.com.pl, w tytule maila wpisując: MECHANIK MASZYN DO SZYCIA.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.