KONTROLER JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

  1. Stosowanie metod i technik z wykorzystaniem zaprojektowanych narzędzi i stanowisk badawczo - kontrolnych w celu zapobieżenia wytworzenia produktu wadliwego i przesłaniu go do dalszych miejsc obróbki w procesie produkcji lub do sprzedaży.
  2. Oznaczanie statusu kontroli i badań surowców, materiałów i wyrobów.
  3. Przeprowadzanie kontroli wyrobów dostarczonych przez klienta na zgodność z wymaganiami.
  4. Uczestniczenie w odbiorach Klientowskich.
  5. Wystawianie zleceń do badań, protokołów odbiorczych, atestów wyrobów, zapisów i protokołów z kontroli, kart braków.
  6. Współuczestniczenie w definiowaniu działań korygująco-zapobiegawczych w przypadku wykrycia nieprawidłowości czy niezgodności.
  7. Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie poprawy jakości produkowanych wyrobów.
  8. Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe – zarządzanie jakością, materiałoznawstwo odzieżowe.
  2. Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą jakości.
  3. Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych.
  4. Znajomość norm technicznych i systemów jakościowych.
  5. Umiejętność pracy w zespole.
  6. Odpowiedzialność, spostrzegawczość, dyspozycyjność oraz umiejętność budowania relacji z pracownikami.
  7. Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS, system premiowy i motywacyjny).

Zgłoszenia kandydatur, należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@maskpol.com.pl w tytule e-maila wpisując: KONTROLER JAKOŚCI.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.