FREZER-OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Konieczki koło Panek woj. Śląskie

Zakres obowiązków:
  • Obsługa frezarek CNC (3 osie).
  • Realizacja procesów technologicznych.
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.
  • Czytanie rysunku technicznego.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie zawodowe o kierunku technicznym.
  • Znajomość rysunku technicznego i zagadnień związanych z obróbką, skrawaniem, a głównie przy frezowaniu (dobór narzędzi, stosowne uchwyty obróbcze itp.);
  • Znajomość zagadnień związanych z frezowaniem i oprogramowaniem HEIDENHAIN.
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie).

Zgłoszenia kandydatur, należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@maskpol.com.pl w tytule e-maila wpisując: Frezer-Operator CNC.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.