ELEKTRYK

Miejsce pracy: Konieczki koło Panek woj. Śląskie

Zakres obowiązków:
  • Konserwacja i naprawy instalacji elektrycznych w  przedsiębiorstwie.
  • Montaż nowych   instalacji elektrycznych.
  • Demontaż starych instalacji elektrycznych.
  • Konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych maszyn.
  • Wykonywanie przeglądów instalacji, urządzeń i maszyn.
  • Wykonywanie pomiarów ochronnych.

Wymagania:
  • Uprawnienia do pracy przy napięciu powyżej 1kV.
  • Staż pracy w zawodzie elektryk  min. 3 lata.
  • Wykształcenie min. zawodowe w kierunku elektrycznym.
  • Dyspozycyjność.
  • Mile widziane doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu Elektrycznego w zakładzie przemysłowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie).

Zgłoszenia kandydatur, należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@maskpol.com.pl w tytule e-maila wpisując: Elektryk.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.