Ochrona na miarę

Aktualności

 • 29.05 2020
  Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa
  Z okazji Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa składamy wszystkim Weteranom najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za Waszą żołnierską misję, za Wasz trud i poświęcenie. Niech poczucie dobrze wypełnionego obowiązku wobec Ojczyzny będzie źródłem Waszej siły, dumy i satysfakcji.

  czytaj wiecej
 • 27.05 2020
  Święto 6. Batalionu Powietrznodesantowego im. gen. dyw. Edwina Rozłubirskiego w Gliwicach
  Z okazji przypadającego dzisiaj Święta 6. Batalionu Powietrznodesantowego im. gen. dyw. Edwina Rozłubirskiego w Gliwicach składamy na ręce Dowódcy Pana ppłk Kamila Sworackiego oraz wszystkich żołnierzy i pracowników 6. Batalionu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, a także sukcesów w służbie. Niech Wasz trud i wysiłek poświęcony dla obronności naszego kraju będzie powodem do dumy i powszechnego uznania.

  czytaj wiecej
 • 27.05 2020
  PSO MASKPOL S.A. zwielokrotnił moce produkcyjne
  Od początku roku Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. wyprodukowało i dostarczyło blisko 280 tysięcy sztuk sprzętu ochrony indywidualnej. Wśród asortymentu spółki znajduje się sprzęt chroniący drogi oddechowe (maski/półmaski), wzrok (gogle) oraz skórę (kombinezony). Odbiorcami produktów są zarówno instytucje rządowe, jednostki podległe MON i MSWiA, jak również służby zabezpieczenia medycznego i klienci komercyjni.

  czytaj wiecej